ZADZWOŃ +48 15 844 80 00
WYSZUKIWARKA:

Aktualności

Akcja jesień/zima 2019 w Vision Lasertechnik

Spawarki firmy Vision Lasertechnik tylko teraz w specjalnej cenie! Do 10 grudnia 2019 specjalna akcja cenowa firmy Vision Lesertechnik, więcej szczegółów znajdziecie Państwo w załączniku pdf. Zapraszamy do kontaktu.  Multi-Instal dealer Vision Lasertechnik. tel +48 504 123 678 email: biuro@mikrospawarki.com W celu uzyskania pełnej oferty prosimy o kontakt meilowy lub telefoniczny.     
Czytaj więcej...

FlexxMark - Mobilna znakowarka firmy Vision Lasertechnik

Mobilny system znakowania laserowego FlexxMark oferuje wszystkie zalety nowoczesnych systemów znakowania laserowego, wyróżniając się przy tym jego zwartymi wymiarami i mobilnością. Modułowa konstrukcja pozwala na szybki i łatwy demontaż systemu laserowego do trzech głównych podzespołów, które zmieszczą się w każdym bagażniku. Duże, ciężkie przedmioty mogą być oznakowane laserowo przy użyciu ręcznego systemu, co zapewnia niskie koszty, a dodatkowo mogą być częściowo...
Czytaj więcej...

Mikrospawanie, usługi , szkolenia i sprzedaż maszyn

OFERUJEMY: napawanie form wtryskowych z możliwością obróbki CNC, spawanie i naprawa grawerek, możliwość napawania bezpośrednio na wtryskarkach, napawanie berylu, aluminium, tytanu i innych, szkolenie w zakresie napawania i mikrospawania, szkolenie w zakresie obróbki i polerowania form, sprzedaż spawarek laserowych Vision i mikrospawarek impulsowych MPS (produkcja Niemcy), sprzedaż gatunkowych materiałów spawalniczych (druty, elektrody, itp.).
Czytaj więcej...